Es atradu dzīvnieku.
Mana rīcība...
Es pazaudeju dzīvnieku.
Mana rīcība...

Lietošanas noteikumi

Portāla www.petid.eu īpašnieku SIA Pet ID ("Pet ID") noteikumi ir sekojoši. Lūdzu uzmanīgi viņus izlasiet. Pet ID patur tiesības jebkurā laikā mainīt noteikumus, publicējot to saitā. Jusu turpmākā saita lietošana pēc publikācijās , nozīmēs, ka Jūs esat piekritis jaunajiem saita lietošanas noteikumiem.

Lai Jus saprastu, kādā veidā mēs izmantosim informāciju, kuru mēs saņemsim no Jums vai par Jums, uzmanīgi izlasiet šos noteikumus.

Saita izmantošana

Jūs drīkstat izdrukāt vai lejupielādēt Pet ID materiālus personīgai lietošanai. Sitā publicētie dokumenti vai grafiskie materiāli nedrīkst būt izmainīti. Ja nav norādes uz kēda cita autortiesībām vai intelektuālo īpašumu, tad materiāli pieder Pet ID.

Atrunas

Pet ID tiecas un dara visu, lai saitā izvietotā informācija būtu korekta. Tomēr Pet ID nevar garantēt visu izvietoto materiālu precizitāti un pilnu apjomu. Pet ID var jabkurā laikā bez iepriekšeja brīdinājuma izmainīt saitā izvietotos materiālus.

Ja kādā no materiāliem sniegta nekorekta informācija, lūdzam sazināties ar mums un darīt zināmu par kļūdām.

Datu aizsardzība

Jūs atļaujat SIA Pet ID vākt un izmantot Jūsu personīgo informaciju saskaņā ar Pet ID Konfidencialitātes politiku.

Saziņa ar saita īpašniekiem

Ja Jums rodas jautājumi par saita darbību vai Jūsu attiecībām ar saitu, Jūs varat sazināties ar saita īpašniekiem: [email protected] .